Justyna Bielecka

Justyna Bielecka

Ekspert ds. nieruchomości ?

Rating: 4.5 ?
Jeżeli cenisz sobie kontakt z osobą otwartą, lubiącą obcowanie z ludźmi zapraszam do współpracy ze mną! Od 2013 roku pracuję jako specjalista ds. kredytów hipotecznych. Na początku 2019 roku rozszerzyłam swoją działalność o obrót nieruchomościami aby dać swoim klientom możliwość kompleksowej usługi, rozpoczynającej się od znalezienia wymarzonej nieruchomości poprzez uzyskanie najlepszego kredytu hipotecznego, kończącej się na wydaniu lokalu. Najpewniej poruszam się na gdańskim rynku nieruchomości lecz zasięg mojego działania to Trójmiasto i okolice. Obecne moje działania skupiają się zarówno na pomocy w zakupie i sprzedaży jak i najmie oraz wynajmie nieruchomości. Współpraca ze mną to kompleksowa obsługa oraz gwarancja 100% zaangażowania w wykonywane zadanie. Zatem zachęcam do kontaktu!
W czym mogę Ci pomóc? Domy, Działki budowlane, Inwestycje w nieruchomości, Mieszkania, Rynek deweloperski, Rynek wtórny, Sprzedaż, Wynajem
Znajomość języków: Polski, English

Dane kontaktowe

+48 504 293 pokaż!

Opinie

 • Jolanta 24.08.2021
 • Naprawdę szczere 5 ⭐.Szkoda, że nie mogę dač więcej ,bo chętnie bym dodała.Serdecznie polecam Panią Justyne jest bardzo zaangażowana w to co robi.Naprawde 5 ⭐za zaangażowanie! Pani Justyna jest bardzo miła i pomocna! Świetny kontakt sprawne działanie! Kontakt na najwyższym poziomie. Opieka nad klientem oceniam na 5⭐ Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu w przygotowaniu oferty i szybkiej sprzedaży mieszkania po rodzicach. Jestem zaskoczona łatwością z jaką udało mi się sprzedać mieszkanie w rozsądnej cenie bez zaniżania. Dzięki Pani Justynie sprzedaż mieszkania było tylko przyjemnością.Pełen profesjonalizm polecam bardzo! Wielkie wyrazy szacunku za cierpliwość,empatie i wyrozumiałość.Jestem bardzo zadowolona. Szczerze polecam Panią Justyne. Dziękuje!
  Dziękuję Pani Jolu za wyczerpującą opinię :). Mnie też było niezmiernie miło współpracować z Państwem. Zaangażowanie w załatwianie niezbędnych dokumentów do sprzedaży oraz pozytywne podejście przy sprzedaży ma również duże znaczenie. Polecam się na przyszłość!
  Justyna Bielecka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Iwona 07.10.2019
 • Jestem bardzo zadowolona z współpracy z Panią Justyna. Moja sytuacja była niestety dość skomplikowana i wymagała czasu, ale uzyskałam kredyt dzięki pomocy mojej doradczyni. Pani Justyna załatwiła wszystkie formalności i nie musiałam sie o nic martwić. Rzeczowo i w jasny sposób wyjaśniła poszczególne kroki związane z umową. Nie było problemów z kontaktem. Szczerze polecam usługi Pani Justyny wszystkim szukajacym rzetelnego godnego zaufania doradcy finansowego. Osobiście jestem bardzo zadowolona! Pozdrawiam
  Dziękuję Pani Iwono za miłe słowa. Cieszę się, że mogłam pomóc zarówno przy kupnie nieruchomości jaki i usykaniu kredytu hipotecznego. Polecam się na przyszłość!
  Justyna Bielecka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Marta 12.05.2020
 • Mieliśmy ogromne szczęście że spotkaliśmy na swojej drodze Panią Justynę. Sprzedaż mieszkania, kupno oraz kredyt to spore przedsięwzięcie. Cały proces trwałby wiele dłużej i kosztowałby sporo stresu, gdyby nie opieka profesjonalisty, który czuwa nad Twoimi interesami. Pani Justyna jest bardzo rzeczowa, konkretna i profesjonalna. Zawsze pomoże i doradzi. Praca z nią to czysta przyjemność. Poleca gorąco współpracę!
  Dziękuję za przemiłą opinię! Mam nadzieję, że jeszcze będziemy kiedyś współpracować!
  Justyna Bielecka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Marcin 16.07.2019
 • Współpracę z Panią Justyną oceniam wzorowo. Profesjonalne podejście do klienta oraz oddanie pracy to cechy, które sprawiają, że sprzedaż nieruchomości z pomocą Pani Justyny przebiega sprawnie i bez zbędnych nerwów. Na każdym etapie sprzedaży nieruchomości czułem, że Pani Justyna podchodzi do naszej transakcji indywidualnie i aktywnie się nią zajmuje. Z całym przekonaniem polecam tego Agenta!
  Bardzo dziękuję za opinię i polecenia :) Miło współpracować z osobami, które profesjonalnie podchodzą do transakcji, Oby więcej takich klientów!
  Justyna Bielecka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Christian 12.05.2020
 • Gorąco polecam współpracę z Panią Justyną Bielecką. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie, stały kontakt z klientem oraz ogromna pomoc przy załatwieniu wszystkich skomplikowanych formalności związanych z finalizacją transakcji. Współpraca na najwyższym poziomie! Dziękuję za okazaną pomoc i szybką finalizację sprzedaży nieruchomości. Olga i Christian
  Praca z Państwem to była czysta przyjemność! Ja również dziękuję za profesjonalną i kulturalną współpracę :) i mam nadzieję do następnego razu!
  Justyna Bielecka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Marta 24.05.2020
 • Serdecznie polecam współpracę z Panią Justyną wszystkim, którzy potrzebują wsparcia agenta przy sprzedaży mieszkania lub podczas wnioskowania o kredyt. Jest to bardzo profesjonalna i rzetelna osoba. Zaangażowana w stu procentach! Rewelacyjny kontakt z klientem oraz bezproblemowa komunikacja.
  Dzięuję Pani Marto za profesjonlane podejście również z Państwa strony! Mam nadzieję, do zobaczenia przy nastepnej transakcji!
  Justyna Bielecka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Mau0142gorzata 07.10.2020
 • Polecam agenta nieruchomości panią Justynę z całym profesjonalizmem przeprowadziła nas przez ten trudny czas kupna mieszkania jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy zawsze była pod telefonem służyła rada i pomocą bardzo jej dziękujemy i polecamy Małgorzata
  Dziękuję Pani Małgorzato za miłe słowa! Zadowolenie klienta jest dla mnie priorytetem!
  Justyna Bielecka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Bartłomiej 10.05.2021
 • Pani Justyna pomogła nam już drugi raz. Najpierw przy formalnościach kredytowych, a kilka lat później przy sprzedaży mieszkania. Wszystko było zapięte na ostatni guzik - daje to poczucie spokoju, że ktoś nad nami „czuwa”. Zdecydowanie polecam usługi Pani Justyny ;)
  Bardzo dziękuję za miłą opinię i jak zawsze za profesjonalne podejśce do współpracy - to zawsze działa w dwie strony :)
  Justyna Bielecka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Marcin 28.05.2022
 • Bardzo rzetelne, profesjonalne i tolerancyjne podejście do współpracy (nawet dla bardzo wymagających klientów ;)). Z czystym sumieniem polecam jako pośrednika oraz doradcę kredytowego. Pani Justynie można w pełni zaufać pod kątem zakupu/sprzedaży nieruchomości.
 • Małgorzata 21.05.2020
 • Serdecznie polecam Panią Justynę Bielecką.Pełen profesjonalizm i zaangażowanie na każdym etapie procesu sprzedaży mieszkania, aż do ostatecznego podpisania umowy.Wszystko sprawnie załatwione, w miłej atmosferze i z poszanowaniem obu stron umowy.Polecam!
  Dziękuję za miłe słowa! Polecam się!!!
  Justyna Bielecka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Grzegorz 15.10.2020
 • Pani Justyna to profesjonalista w każdym calu. Służyła zawsze pomocą i radą. Udzielała nam wszelkich wyjaśnień i służyła pomocą przez cały okres zakupu nieruchomości. Rewelacyjny kontakt telefoniczny i pomoc w finalizacji transakcji. Dziękujemy:)
  Cieszę się, że mogłam pomóc w zakupie pierwszej nieruchomości w Gdańsku! Miło było z Państwem współpracować :)
  Justyna Bielecka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Agnieszka 26.08.2020
 • Polecam współpracę z panią Justyną Bielecką. Jest osobą profesjonalną, kompetentną, cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania, do tego doskonały kontakt z klientem. Gdyby nie pomoc pani Justyny to prawdopodobnie pominęłabym świetną ofertę :)
  Dziękuję Pani Agnieszko za miłą współpracę i opinię! Polecam się!!!
  Justyna Bielecka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Mariusz 06.11.2019
 • Profesjonalna obsługa, dbałość o klienta i zawsze służy pomocą. Świetna obsługa a to rzadkość w tych czasach, będę polecał panią Justynę wszystkim którzy będą decydować się na wzięcie kredytu i zakup nieruchomości.
  Panie Mariuszu, również dziękuję za bardzo miłą współpracę i dziękuję za polecenia!
  Justyna Bielecka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Małgorzata 25.05.2020
 • Pani Justyną jest osobą kompetentną, rzeczową i bardzo profesjonalną. Przede wszystkim bardzo zaangażowana, dyspozycjna i pomocna w kwestiach formalnych (można poradzić się o wszystko co jest związane z transakcją). Polecam
  Dziękuję za miłą opinię i współpracę w kulturalnej i miłej atmosferze!
  Justyna Bielecka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Katarzyna 05.09.2019
 • Pani Justyna to osoba kompetentna, miła, dobry doradca, zaangażowana w sprawy klienta, wytrwała oraz cierpliwa w stosunku do klienta. Jest to osoba godna polecenia. Jesteśmy z mężem bardzo wdzięczni p. Justynie.
  Dziękuję za miłą dotychczasową współpracę. licząc, że jeszcze kiedyś skotzystcie Państwo z usług naszego biura :)
  Justyna Bielecka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Katarzyna 04.02.2020
 • Wspaniała osoba. Kompetentna,dyspozycyjna, pomocna. Dzięki Pani Justynie bezboleśnie przebrnęliśmy przez koszmarną biurokrację zakupowio-redytową i już mamy swoje wymarzone mieszkanko wGdańsku. Polecamy serdecznie
  Dziękuję Pani Katrzyno za zaufanie zarówno przy pomocy w kupnie mieszkania jak i uzyskaniu kredytu. Polecam się!
  Justyna Bielecka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Daniel 14.08.2019
 • Bardzo miło było nam współpracować z Panią Justyna. To bardzo rzeczowa, profesjonalna i kompetentna osoba. Po prostu odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Dziękujemy i do następnej transakcji.
  Bardzo dziękuję za opinię i z niecierpliwością czekam na kolejną transkację :)
  Justyna Bielecka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Joanna 09.03.2021
 • Pani Justyna doskonale zna się na swojej pracy. Jest profesjonalistką. Jeśli pojawiają się kłopoty, szuka różnych rozwiązań i możliwości. Zawsze dyspozycyjna i bardzo skuteczna. Serdecznie polecam.
  Dziękuję Pani Joanno za zaufanie przy kolejnej już współpracy!
  Justyna Bielecka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Karolina 19.10.2020
 • Pani Justyna jest bardzo fachowym agentem,z dużym doświadczeniem i spokojem.Gdyby nie jej ogromna wiedza i zaangażowanie,nie doszłoby do zakupu naszego pięknego mieszkania.Polecam wszystkim serdecznie!
  Każda sprzedaż jest dla mnie wyzwaniem. Ta była wyjątkowo trudnym, ale cieszę się że trafiłam na tak wyrozumiałych i cierpliwych ludzi jak Pani Honorata! Dziękuję za miłą współpracę!
  Justyna Bielecka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Agnieszka 01.07.2020
 • Współpraca przebiegła bardzo pomyślnie. Profesjonalne podejście do sprawy, szybkie odpowiedzi na pytania oraz wyjaśnianie wątpliwości. Wiele cennych rad. Wszystko w miłej atmosferze.
  Dziękuję Pani Agnieszko za zaufanie i miłą współpracę. Mam nadzieję do następnej transkacji :)
  Justyna Bielecka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Tadeusz 10.08.2021
 • Pani Justyna bardzo dobrze i kompleksowo poprowadziła transakcji. Od prezentacji do zakupu minął bardzo szybki czas. Na pewno będziemy wracać do Pani Justyny na dalsze transakcje
  Dziękuję za pozytywny komentarz i mam nadzieję na dalszą współpracę:)
  Justyna Bielecka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • DELEKT Maciej Stromski Sp. z o.o. 09.03.2021
 • Pełen profesjonalizm i zaangażowanie w transakcję. Dobre wyważenie interesów Sprzedającego, jak i Kupującego. Świetny kontakt. Bardzo polecam współpracę z p. Justyną.
  Dziękuję Panie Macieju za opinię i również doceniam profesjonalne podejście do tamatu zakupu nieruchomości. Praca z takim klientami to czysta przyjemność! Mam nadzieję do następnej współpracy:)
  Justyna Bielecka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Marzena 02.06.2020
 • Bardzo miła, profesjonalna obsługa. Pani Justyna ma duże doświadczenie w tej branży, można było się doradzić na każdym etapie zakupu nieruchomości. Serdecznie polecam.
  Dziękuję Pani Marzeno za opinię! Mam nadzieję, że będzie się miło mieszkać w swoim własnym M :)
  Justyna Bielecka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Urszula 07.02.2020
 • Obsługa bardo profesjonalna, miła i sympatyczna. Szybka, fachowa i skuteczna pomoc w sytuacjach problematycznych. Pani Justyna godna polecenia innym klientom.
  Rwnież dziękuję Pani Urszulo za miłą i bezproblemową współpracę! Polecam się!
  Justyna Bielecka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Andrzej 28.08.2021
 • Współpraca z Panią Justyną Bielecką jest rewelacyjna. Pełen profesjonalizm, całkowite zaangażowanie. Dziękuję bardzo i polecam serdecznie.
  Dziękuję za zaufanie po raz kolejny i powierzenie mi spraw mieszkaniowych. Mam nadzieję, że nie ostatni :).
  Justyna Bielecka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Monika 28.05.2020
 • Bardzo miła , dyspozycyjna, pomocna. Bardzo nam pomogła również przy załatwianiu kredytu mieszkaniowego. Z całego serca polecam!
  Dziękuję Pani Moniko za miłą współpracę i cieszę się że mogłam pomóc przy zakupie i kredytowaniu pierwszego wymarzonego M :)
  Justyna Bielecka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Agata 12.08.2021
 • Pani Justyna bardzo profesjonalnie podchodzi do Klienta. Dodatkowo szybko i rzeczowo rozwiewa każdą wątpliwość. Zdecydowanie polecam!
  Dziękuję za miłą i rzeczową współpracę Pani Agato. Polecam się :)
  Justyna Bielecka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Andrzej 19.07.2019
 • Profesjonalizm w każdym calu. Szybka i rzetelna pomoc. Wszystko w przyjemnej atmosferze. Serdecznie Polecamy. Państwo Kuznowicz.
  Dziękuję za miłą współpracę i polecam się na przyszłość!
  Justyna Bielecka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Daniel 11.08.2021
 • Bardzo miła profesjonalna pani, już mamy za sobą dwie tranzakcjie obydwie załatwione w 100% polecam panią Justynę.
  Czekam na trzecią transakcję Pani Danielu i dziękuję za docenienie!
  Justyna Bielecka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Joanna 07.02.2022
 • Pani Justyna jest bardzo pomocna w przygotowaniu dokumentów do uzyskania kredytu. Jest Osobą bardzo kompetentną.
  Dziękuję Państwu za miłą opinię a przede wszystkim bezproblemową współpracę:) Cieszę się, że mogłam pomóc zarówno przy uzyskaniu kredytu jak i w dalszej kolejności sprzedaży mieszkania. Liczę na ciąg dalszy!
  Justyna Bielecka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • ATRASYS Sp.zo.o. 18.02.2021
 • Szybki i stały kontakt z Panią Justyną pomógł w realizacji sprzedaży nieruchomości. Polecam serdecznie.
  Dziękuję za opinię i profesjonlane podejście do sprzedaży - zaanagażowanie, szybkie załatwianie formalności skutukują sprawną i bezproblemową transkacją!
  Justyna Bielecka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Dawid 14.01.2020
 • Miła i profesjonalna obsługa. Świetny kontakt, dyspozycyjność, doradztwo.Po prostu 5+ :)Polecam.
  Dziękuję Panie Dawidzie za miłą współpracę i mam nadzieję, że będę mogła pomóc w przyszłości przy zakupie mieszkania.
  Justyna Bielecka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Anna 03.02.2021
 • Pani Justyna to bardzo profesjonalna i pomocna osoba. Nasza współpraca zaowocowała sukcesem :)
  Pani Aniu cieszę, że mogłam pomóc przy skomplikwanej transkacji, która zakończyła się sukcesem i pożądaną ceną za nieruchomość :)
  Justyna Bielecka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Dagmara 19.08.2019
 • Jestem bardzo zadowolona z pracy, który wykonała Pani Justyna. Polecam Dagmara Dajnowska
  Dziękuję za miłą współpracę Pani Dagmaro i polecam się na przyszłość!
  Justyna Bielecka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Paweł 29.06.2022
 • Świetna, konkretna współpraca. Bardzo fachowa i skuteczna. W 100 % zadowolony!!! Polecam!!!
  Dziękuję Panie Marcinie za pochlebną opinię:)
  Justyna Bielecka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Tadeusz 19.05.2022
 • Współpraca z Panią Justyną to sama przyjemność. Szybko, sprawnie i profesjonalnie.
  Dziękuję Panie Tadeuszu za kolejną już miłą i owocną współpracę!
  Justyna Bielecka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Anna 12.05.2020
 • Pani Justyna jest kompetentną osobą i bardzo pomocną.
  Dziękuję Pani Anno za miłą współpracę!
  Justyna Bielecka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Urszula 22.01.2020
 • Bardzo miła rzeczowa obsługa
  Dziękuję za rzeczową :) ocenę! Polecam się!
  Justyna Bielecka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Magda 21.02.2020
 • Najlepsza Agentka. Polecam!!!
  Dziękuję :)
  Justyna Bielecka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Maciej 02.10.2019
 • 5
 • Karol 12.08.2021
 • Anna 01.03.2021
 • Zuzanna 22.09.2020
 • Ludwika 28.09.2019
 • Edyta 26.03.2019

Moje oferty (7)

Tu posiadam najwięcej ofert
Takie nieruchomości znajdziesz w mojej ofercie
Moje oferty sprzedaży vs. oferty wynajmu
Moje oferty wg. ceny całkowitej (tysiące zł)
T
y
l
k
o

u

n
a
s
%
Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, <b>Chełm</b>, Witosa
 • 47.2m2
 • Normalny
 • Pustak
 • Liczba pokoi: 2
 • 1 piętro
 • Miejskie
Przejdź do nieruchomości
549 000 PLN
579 000 PLN

Dwupokojowe mieszkanie blisko centrum! Przystanek tramwajowy 2 minuty piechotą od nieruchomości!

Mieszkanie znajduje się w idealnej lokalizacji.
Więcej

T
y
l
k
o

u

n
a
s
%
Dom na sprzedaż, Gdynia
 • 225.2m2
 • Do remontu
 • Mieszana
 • Liczba pokoi: 5
 • Parter
 • Na gaz ziemny
Przejdź do nieruchomości
1 559 000 PLN
1 850 000 PLN

Przestronny dom dla dużej rodziny w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego!

Nieruchomość położona jest w Gdyni Witominie, jednej z najchętniej wybieranych gdyńskich dzielnic....
Więcej

T
y
l
k
o

u

n
a
s
%
Działka na sprzedaż, Gdańsk, <b>Rudniki</b>
1 024 000 PLN
1 056 000 PLN

Niezagospodarowana działka idelana na teren pod magazyn lub inną infrastrukturę przemysłową.

Płaska działka przy drodze asfaltowej o powierzchni 8000mkw z miejscowym planem...
Więcej

T
y
l
k
o

u

n
a
s
Dom na sprzedaż, Kartuski, Żukowo gm, Borkowo
 • 186.0m2
 • Wysoki standard
 • Cegła
 • Liczba pokoi: 5
 • Parter
 • Olejowe
Przejdź do nieruchomości
1 800 000 PLN

ŁADNY DOM I PIĘKNA OKOLICA - bardzo blisko do 3 JEZIOR, a LAS TUŻ, TUŻ ...

Dom, zbudowany z cegły w 2006 roku i wykończony w wysokim standardzie, ma powierzchnię 186 m2 - sprzedawany...
Więcej

T
y
l
k
o

u

n
a
s
Lokal na wynajem, Gdynia, <b>Chylonia</b>
10 500 PLN

hala w kompleksie produkcyjno-magazynowym z własną rampą i dobrym doświetleniem

hala na produkcje i składowanie o wysokosci miedzy 5 a 7,2 m (na pow. 46m2 - świetlik) , prąd trojfazowy...
Więcej

T
y
l
k
o

u

n
a
s
Lokal na wynajem, Gdynia, <b>Chylonia</b>
8 100 PLN

moduł wystawienniczy z witryną i wejściem z ulicy , częścią magazynową i komplementacyjną

lokal handlowo-usługowy z magazynem przy ruchliwej ulicy , do wykończenia i zaaranżowania...
Więcej

T
y
l
k
o

u

n
a
s
Lokal na wynajem, Gdynia, <b>Chylonia</b>
 • 300.0m2
 • Deweloperski
Przejdź do nieruchomości
9 000 PLN

moduł wystawienniczy z witryną i częścią magazynową i komplementacyjną

część sklepowa z wejściem z ulicy i witrynami , częć komlementacyjna z bramą dla dostaw oraz magazyn ,...
Więcej

 • 1

Justyna Bielecka

Ekspert ds. nieruchomości
Rating: 4.5 ?