O Metrohouse

Zapraszamy do skorzystania z usług Metrohouse!


O Metrohouse Franchise S.A.

Metrohouse Franchise S.A. jest operatorem największej w Polsce sieci biur nieruchomości. Jesteśmy obecni na polskim rynku nieruchomości od 2006 r. Pod naszą marką działa ponad 70 biur nieruchomości i 500 doradców. Każdego roku obsługujemy kilka tysięcy transakcji na rynku nieruchomości.

Oferta Metrohouse obejmuje pośrednictwo w obrocie nieruchomościami oraz pośrednictwo kredytowe realizowane przez niezależnych ekspertów kredytowych działających pod marką Metrofinance.

Właścicielem sieci jest Duna House Holding, jeden z największych w Europie środkowo-wschodniej graczy na rynku pośrednictwa nieruchomości.

 

Obok oddziałów własnych, sieć rozwija się dzięki biurom franczyzowym. Dzięki atrakcyjnej ofercie skierowanej do potencjalnych partnerów franczyzowych zwiększamy liczbę oddziałów i obszar terytorialny działania. W rezultacie naszego rozwoju klient otrzymuje możliwość korzystania z szerokiej oferty nieruchomości z całej Polski oraz szerokiej oferty finansowania zakupu kredytem hipotecznym.

 

MANAGEMENT Metrohouse Franchise S.AMisja Metrohouse

 

 


Połączenie spółek MH Usługi Wspólne S.A., MH Warszawa Sp. z o.o., MH Południe Sp. z o.o.

W dniu 31 lipca 2017 Zarządy spółek MH Usługi Wspólne S.A., MH Warszawa Sp. z o.o., MH Południe Sp. z o.o. podpisały plan połączenia niniejszych 3 spółek. W wyniku połączenia powstanie jedna spółka obsługująca działalność pośrednictwa w obrocie nieruchomościami na terenie całej Polski. Zarejestrowanie połączenia w Krajowym Rejestrze Sądowym planowane jest w czwartym kwartale 2017 r. Szczegóły w załączonych plikach.

 

Bilans_RZiS MH Południe Sp. z o.o. 30.06.2017.pdf

Bilans_RZiS MH Warszawa Sp. z o.o. 30.06.2017.pdf

Bilans_RZiS MH-Usługi Wspólne SA 30.06.2017.pdf

Plan połączenia MH-Usługi Wspólne_MH Warszawa_MH Południe 31.07.2017.pdf

 

 


Nasze usługi:

Pośrednictwo nieruchomości

Kredyty hipoteczne

Ubezpieczenia nieruchomości

 


Skontaktuj się z nami


Masz pytania? Skontaktuj się z nami lub odwiedź najbliższe biuro Metrohouse.

+48 22 626 pokaż!

Wypełnij poniższy formularz:

Czy ten wpis okazał się przydatny? Udostępnij znajomym


Wyślij wiadomość mailem

Czy ten wpis okazał się przydatny?
Wyślij znajomym!


Wyślij wiadomość mailem

Nasi klienci powiedzieli

"Dziękujemy (z Żoną), za sprawne i szybkie załatwienie sprzedaży/kupna przedmiotowej działki.Choć nie obyło się bez nieco nerwowej atmosfery na końcu (z powodu nieoczekiwanej zmiany zdania przez sprzedającą), to jednak szczęśliwie udało się nam (między innymi dzięki rzeczowej i spokojnej Pana argumentacji), sprawę doprowadzić do końca."

— Dariusz Sz., Gdańsk