Lokal użytkowy na oś. Widok w Skierniewicach

Lokal na wynajem, Skierniewice pow, Skierniewice gm, Skierniewice

Numer zlecenia GEKY729
1 000 PLN
Powierzchnia:
36.5 m2
Liczba pomieszczeń:
1
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Rok budowy:
2000

Opis

Wynajem lokalu użytkowego na osiedlu Widok w Skierniewicach

Mam do zaoferowania lokal użytkowy na osiedlu Widok w Skierniewicach. Bardzo niski czynsz najmu bo tylko 1000 zł. Lokal składa się z pomieszczenia ekspozycyjnego, mamy do dyspozycji piwnicę, która może służyć do przechowania towarów lub innych materiałów, jak również łazienkę. Do lokalu prowadzą dwa niezależne wejścia. W oknach lokalu są kraty, co daje nam bezpieczeństwo. Lokal usytuowany jest na parterze w bloku. Lokal może być przeznaczony na mnóstwo różnych działalności, typu (sklep, biuro obsługi klienta, siedziba firmy, itp.). Lokal dostępny od zaraz. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.

Mam do zaoferowania lokal użytkowy na osiedlu Widok w Skierniewicach. lokal ma bardzo dobrą lokalizację. Idealny na różne rodzaje działalności handlowe jak i usługowe. Parking ogólnie dostępny. Bardzo niski czynsz najmu bo tylko 1000 zł.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Skierniewice pow, Skierniewice gm, Skierniewice
 Cena:  1 000 PLN
 Powierzchnia:   36.5  m2
 Liczba pomieszczeń:  1

Grażyna Gawinowska

Ekspert ds. nieruchomości
Rating: 5 ?