2016-07-29

Dołącz do zespołu Metrohouse

 

Doradca nieruchomości w Metrohouse to człowiek gruntownie wyszkolony, znający od podszewki swój fach i potrafiący osiągnąć cel poprzez zastosowanie wielu narzędzi. Profesja, którą wykonuje nie da się scharakteryzować w kilku prostych słowach. Fascynujące w tym zawodzie jest to, że doradca nieruchomości łączy w swojej pracy wiele różnych profesji. Doradca to m.in. dobry doradca, handlowiec, psycholog i negocjator. Pokażemy Ci kilka powodów dla których warto zostać doradcą nieruchomości.

 

 


Dlaczego warto dołączyć do Metrohouse?

  • stabilna praca z wynagrodzeniami uzależnionymi tylko od zaangażowania w realizację zadań;
  • system motywacyjny umożliwiający osiąganie wysokich prowizji w krótkich odstępach czasu;
  • szkolenia wstępne przygotowujące do pracy w branży pośrednictwa oraz cykliczne szkolenia wewnętrzne;
  • największa w Polsce baza nieruchomości i klientów dająca niepowtarzalne możliwości sprzedażowe;
  • możliwość pracy w największej w Europie centralnej sieci biur nieruchomości (Duna House Holding) z dostępem do nowoczesnych narzędzi sprzedażowych i rozwiniętej infrastruktury technologicznej;
  • dla najlepszych - możliwość rozwoju zawodowego na stanowiskach managerskich lub uruchomienie własnego biura franczyzowego pod marką Metrohouse;
  • ponadto: brak monotonii, niezależność i miła atmosfera, która sprzyja rozwojowi osobistemu i kontaktom biznesowym.

Praca w branży nieruchomości to wspaniała przygoda dla osób, które cenią sobie kontakt z ludźmi, lubią wsłuchiwać się w potrzeby swoich klientów i pomagać im w realizacji jednego z najważniejszych marzeń w życiu - zakupu nieruchomości.

 

Jeżeli chcesz, aby Twoja praca przestała być koniecznością, a stała się czymś, co będziesz naprawdę lubić, wyślij nam swoje CV.

 


Masz pytania? Skontaktuj się z nami lub odwiedź najbliższe biuro Metrohouse.

+48 22 626 pokaż!

Wypełnij poniższy formularz:

Czy ten wpis okazał się przydatny? Udostępnij znajomym


Wyślij wiadomość mailem

Czy ten wpis okazał się przydatny?
Wyślij znajomym!


Wyślij wiadomość mailem

Nasi klienci powiedzieli

"Chciałabym podziękować Pani Laurze. Jest to przemiła osoba. Czuliśmy się bardzo zaopiekowani, regularnie się kontaktowała, to była rzeczywista współpraca trwająca dłuższy czas. To jedyny pośrednik, który wytrwale i naprawdę szukał nam nieruchomości. Ze swojej strony mogę zagwarantować,że jak najbardziej polecam Metrohouse".

— Anna P.