Lokal na sprzedaż, Radom

Numer zlecenia WUPY675
430 000 PLN 6 615 za m2
Powierzchnia:
65.0 m2
Liczba pomieszczeń:
5
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Cegła
Rok budowy:
1990

Opis

Lokal na sprzedaż w doskonałej lokalizacji. Obecnie sklep przemysłowo-spożywczy.

UWAGA! Jeśli szukasz dobrego miejsca na rozwinięcie działalności lub może zainteresuje kogoś gotowy, dochodowy sklep na najbardziej pożądanym osiedlu w Radomiu, to może to być właśnie ta oferta. Lokal na obecną chwilę o optymalnym metrażu - 65 m kw. Z powodzeniem obecny właściciel wydzielił przestronną salę sprzedażową, magazyn na zapasy towarowe, WC dla personelu, kącik socjalny oraz pokój do pracy biurowej. Niewątpliwym plusem jest ogrzewanie z klimatyzatora, gdzie sami decydujemy o długości sezonu grzewczego. Sklep dobrze zaopatrzony, świadczący jeszcze inne usługi jak: punkt lotto, prasa, opłaty rachunków itd.
Sklep zabezpieczony jest potrójnymi drzwiami wejściowymi, kamerami zamontowanymi w środku i na zewnątrz. Sklep prowadzony w tej lokalizacji i w tej branży od 25 lat.
Dużym atutem jest dostępny parking dla potencjalnych klientów.
Zapraszam do osobistego sprawdzenia lokalu, by docenić jego walory.
Zapraszam na prezentację. Oglądanie, to nie zobowiązanie.


Osiedle, gdzie w ostatnich latach klienci najchętniej kupują mieszkania. Usytuowanie sklepu zapewnia duży przepływ klientów. Duża część mieszkańców
osiedla przechodzi obok, by udać się np. do przedszkola, szkoły czy kościoła.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
1 997 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Klarysa Dawidowicz
Ekspert kredytowy Credipass
Radom
 Cena:  430 000 PLN
 Powierzchnia:   65.0  m2
 Liczba pokoi:  5

Agata Auzbiter

Agent nieruchomości
Rating: 5 ?