DZIAŁKA INWESTYCYJNA NA WPROST Wesołego Miasteczka

Działka na sprzedaż, Katowice, Śródmieście

Numer zlecenia PIME382
4 600 000 PLN   6 000 000 PLN   1 793 za m2
Powierzchnia:
2 565 m2
Przeznaczenie:
Usługowa (u)
Wymiary :
125,5 m x 20 m

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Usługowa (u)
Miasto:
Katowice
Lokalizacja:
Śródmieście
Powierzchnia:
2 565 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Mieszane
Dojazd:
Droga asfaltowa ruchliwa
Zagospodarowanie:
Ogród

Opis

DZIAŁKA INWESTYCYJNA NA WPROST LEGENDII- ŚLĄSKIEGO WESOŁEGO MIASTECZKA!!

Przedstawiamy Państwu bardzo strategiczną działkę w samym centrum Katowic, głównie dla developerów, jako uwag: SPRZEDAŻ ŁĄCZNA dwóch działek; tj. obecnego metrohouse.pl/HALO016 oraz metrohouse.pl/ PIME384

Przedstawiamy nowy plan zagospodarowania gdzie na żółto uwzględniony jest cały teren pod inwestycje. Przeznaczene w planie UM.

Nieruchomość znajduje się na ulicy Chorzowskiej na przeciwko Wesołego Miasteczka Legendia. Położenie przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych w Katowicach, dogodna komunikacja z centrum i miastami ościennymi. Sąsiedztwo wciąż rozwijającego się Osiedla Tysiąclecia oraz Parku Chorzowskiego stanowi doskonałe miejsce pod inwestycje zarówno mieszkaniowe jak i biurowo-usługowe.

W niedalekiej odległości znajduje się Silesia City Center, wjazd na DTŚ oraz na A4. W okolicy sklepy, szkoły, przedszkola, przychodnie i inne punkty usługowe. Przystanek tramwajowy po drugiej stronie ulicy.

Nieruchomość w kompleksie ostatnich działek na Tysiącleciu o niskiej intensywności zabudowy!
Oferowane nieruchomości to 5686 m2, poprzez swój regularny kształt, idealnie nadają się jako teren pod budowę deweloperską. . Do działki doprowadzona jest woda, prąd i gaz.


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
21 359 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Ewa Walaszek-Sajdak
Ekspert kredytowy Credipass
Katowice, Śródmieście, Śródmieście
 Cena:  4 600 000 PLN
 Powierzchnia:   2 565  m2

Tomasz Seweryn

Kierownik biura