Działka na sprzedaż, Tatrzański, Zakopane gm, Zakopane

Numer zlecenia MOFO232
1 560 000 PLN 1 227 za m2
Powierzchnia:
1 271 m2
Przeznaczenie:
Mieszkaniowo - usługowa
Powierzchnia :
1271

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Mieszkaniowo - usługowa
Miasto:
Zakopane
Lokalizacja:
Zakopane
Powierzchnia:
1 271 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Tymczasowe
Dojazd:
Droga asfaltowa cicha
Zagospodarowanie:
Bez zagospodarowania

Opis

Bardzo atrakcyjnie położona działka, cicha okolica, otoczenie stylowych domów i willi

Prezentowana działka o powierzchni 1271m2 znajduje się w południowo-wschodniej części Zakopanego, w pobliżu góry Nosal, ok 15 min pieszo od Krupówek. Działka od dłuższego czasu ma status działki rekreacyjnej (ogrodniczej, nie leśnej). Studium zagospodarowania przestrzennego pozostaje w trakcie nowelizacji, także wkrótce teren nabędzie status działki budowlano-mieszkalnej. Wszystkie media znajdują się na działce obok. Obszar z dużym potencjałem, doskonały zarówno do zamieszkania, jak również dający liczne możliwości inwestycyjne.


Bliskość pięknych tatrzańskich szlaków turystycznych, doskonała komunikacja z centrum miasta oraz łatwy dostęp do rozmaitych atrakcji Zakopanego czynią to miejsce niezwykle atrakcyjnym.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
7 243 PLN / miesiąc
30 lat

Obecnie Credipass nie prowadzi obsługi kredytowej w tym oddziale. Szukasz kredytu? Napisz na: kredyty@metrohouse.pl. Pomożemy Ci w uzyskaniu finansowania zakupu!

Tatrzański, Zakopane gm, Zakopane
 Cena:  1 560 000 PLN
 Powierzchnia:   1 271  m2

Dorota Gutek

Agent nieruchomości