Działka na sprzedaż, Lubelski, Niedrzwica Duża gm, Radawczyk

Numer zlecenia MAGA079
30 000 PLN 106 za m2
Powierzchnia:
284 m2
Przeznaczenie:
Rolna
Wymiary :
8,5 x 36

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Rolna
Miasto:
Radawczyk
Lokalizacja:
Radawczyk
Powierzchnia:
284 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga asfaltowa cicha
Zagospodarowanie:
Trawa

Opis

Oferta działki budowlanej położonej w spokojnej, malowniczej okolicy w miejscowości Radawczyk

NIeruchomość usytuowana jest w 1 linii zabudowy bezpośrednio przy drodze asfaltowej,przy drodze Radawczyk – Czółna. Działka w kształcie równoległoboku posiada wymiary 9x36m. Jej całkowita powierzchnia to 284m2.Działka w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego gminy Niedrzwica Duża jest ujęta jako rolna z możliwością przekształcenia - istnieje możliwość dokupienia sąsiedniej działki budowlanej i budowy domu 2 kondygnacyjnego z poddaszem użytkowym, minimalne nachylenie dachu 30 stopni, należy zachować 25% powierzchni biologicznie czynnej oraz odsunąć się od drogi o 5m Media :Gaz, prąd ok 50 m na sąsiednich działkach. Wodociąg w planach Gminy UWAGA !!!! W bazie Metrohouse znajdują się inne działki przylegające do oferowanej więc istnieje możliwość zakupu większego areału.

Lokalizacja prezentowanej działki pozwala na szybki dojazd do Lublina (około 15 minut). Niewątpliwą zaletą działki jest jej położenie w cichej i spokojnej okolicy w której sąsiedztwo stanowią gospodarstwa ,domy jednorodzinne, rzeka i las.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
139 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Olga Skowera
Ekspert kredytowy Credipass
Lubelski, Niedrzwica Duża gm, Radawczyk
 Cena:  30 000 PLN
 Powierzchnia:   284  m2

Krzysztof Złotucha

Kierownik biura