Lokal na wynajem, Siedlce pow, Siedlce gm, Siedlce

Numer zlecenia HUPE333
28 500 PLN   30 000 PLN  
Powierzchnia:
1 235.7 m2
Liczba pomieszczeń:
6
Piętro:
Parter/1
Struktura:
Rok budowy:
2007
Stan:
Podwyższony

Opis

Obiekt handlowo-usługowy z magazynem oraz halą produkcyjną na wynajem.

Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu obiektu handlowo-usługowego z magazynem oraz halą produkcyjną zlokalizowanego przy ul. Brzeskiej w Siedlcach. W skład łącznej powierzchni 1236 mkw wlicza się: sala ekspozycyjna na parterze (381,65 mkw), magazyn (151,38 mkw), hala produkcyjna z możliwością przeznaczenia pod magazyn (430,25 mkw), dwie toalety (5,10 mkw + 5,90 mkw), oraz antresola z wydzielonymi pomieszczeniami usytuowana nad salą ekspozycyjną i nad halą produkcyjną (o łącznej powierzchni 261,39 mkw), która daje możliwość zaaranżowania powierzchni biurowej, socjalnej szczególnie w części nad halą produkcyjną lub powiększenia powierzchni ekspozycyjnej. Parking przynależny do nieruchomości znajduje się od frontu budynku. Istnieje możliwość wygospodarowania wjazdu bezpośrednio do magazynu oraz wykończenia i dostosowania obiektu do potrzeb najemcy. Ogrzewanie miejskie lub piecem na ekogroszek.

Nieruchomość zlokalizowana w przemysłowej części Siedlec. Sprawdzi się jako miejsce prowadzenia działalności handlowo-produkcyjnej lub handlowo-usługowej. Serdecznie zapraszam do kontaktu w celu umówienia wizyty.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Siedlce pow, Siedlce gm, Siedlce
 Cena:  28 500 PLN
 Powierzchnia:   1 235.7  m2
 Liczba pokoi:  6

Alicja Ratyńska

Agent nieruchomości
Rating: 5 ?