Obiekt na sprzedaż, Warszawa, Włochy, Raków

Numer zlecenia HOLI018
7 200 000 PLN 3 181 za m2
Powierzchnia:
2 263.1 m2
Liczba zabudowań:
1
Typ:
Hotel

Opis

Sprzedam obiekt hotelowo - usługowy w centrum Warszawy

Budynek 7 kondygnacyjny, stan surowy otwarty!Budynek posiada siedem kondygnacji nadziemnych oraz dwie kondygnacje podziemne.W hotelu zostały zaprojektowane 54 pokoje.Garaż podziemny - na -1 i - 2. Główne wejście do budynku jest zadaszone i oddzielone od holu przedsionkiem. Parter budynku został podzielony na trzy strefy: wejściową połączoną z biurem oraz gastronomiczną.W strefie wejściowej został zaprojektowany duży hol wejściowy, w którym po lewej stronie została umieszczona recepcja,pomieszczenie na przechowywanie bagaży oraz pokój biurowy. Część gastronomiczna została podzielona na dwie części, do których można zaliczyć: zaplecze kuchenne oraz restaurację.Restauracja została zaprojektowana dla 49 osób.Część rekreacyjna składa się ze strefy wejściowej, szatni, łazienki, jacuzzi oraz sauny.Na kondygnacji siódmej została zaprojektowana wentylatornia oraz wiatrołap z którego można wejść na zadaszony taras.

Nadaje się na apartamenty inwestycyjne! CENA JEST NETTO
DLACZEGO WARTO ZAINWESTOWAĆ? Bo jest to gotowy projekt biznesowy. Możliwość starania o zmianę pozwolenia budowlanego na mikroapartamenty.
Zapraszam na prezentacje!

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
33 431 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Olga Skowera
Ekspert kredytowy Credipass
Warszawa, Włochy, Raków
 Cena:  7 200 000 PLN
 Powierzchnia:   2 263.1  m2
 Liczba pokoi:  1

Krzysztof Złotucha

Kierownik biura