Lokal na wynajem, Siedlce pow, Siedlce gm, Siedlce

Numer zlecenia GAZO296
2 500 PLN
Powierzchnia:
165.0 m2
Liczba pomieszczeń:
4
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Rok budowy:
1990

Opis

Duży lokal do wynajęcia w ścisłym centrum miasta, naprzeciwko Galerii Siedlce.

Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu lokalu handlowo-usługowego o powierzchni 165 m2, zlokalizowanego w ścisłym centrum miasta, przy ul. Wojskowej w Siedlcach, naprzeciwko Galerii Siedlce. Świeżo wyremontowany lokal usytuowany jest na poziomie - I, na jego powierzchnie składa się otwarta sala obsługi, niewielkie pomieszczenie socjalne z wc oraz kotłownia. Nieruchomość doskonale sprawdzi się jako miejsce prowadzenia hurtowni, sklepu, punktu obsługi klienta, sprawdzi się także jako siedziby firmy lub biuro. Mimo położenia na poziomie - I, lokal posiada dostęp do światła dziennego za sprawą okien. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację.

Lokalizacja w miejscu o dużym natężeniu ruchu pieszych. Rozpoznawalny budynek w w centrum miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się liczne punkty handlowo-usługowe m.in. sklepy odzieżowe i galanteryjne, fryzjer, biuro ubezpieczeń, pośrednictwo kredytowe, agencja nieruchomości i inne.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Siedlce pow, Siedlce gm, Siedlce
 Cena:  2 500 PLN
 Powierzchnia:   165.0  m2
 Liczba pokoi:  4

Alicja Ratyńska

Agent nieruchomości
Rating: 5 ?