Lokal na wynajem, Siedlce pow, Siedlce gm, Siedlce

Numer zlecenia BUKI308
7 059 PLN
Powierzchnia:
588.3 m2
Liczba pomieszczeń:
12
Piętro:
1/1
Struktura:
Rok budowy:
2004
Stan:
Normalny

Opis

Do wynajęcia lokal przystosowany jako sala zabaw dla dzieci o powierzchni 588 m kw. w Siedlcach

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni około 588,33 m kw. zlokalizowany w Siedlcach. Nieruchomość położona w dobrej lokalizacji przy ulicy Brzeskiej, która jest główną trasą przemysłową. W pobliżu obiektu znajdują się liczne punkty handlowo-usługowe.
W skład lokalu wchodzą: trzy sale typu open space z możliwością zagospodarowania w dowolny sposób trzy toalety w tym jedna socjalna, pomieszczenia socjalne, brudownik, część magazynowa z pomieszczeniem biurowym dwie klatki schodowe. Lokal do zagospodarowania według własnych potrzeb. Duży ogólnodostępny parking przed lokalem. Przestrzeń była dostosowana jako sala zabaw dla dzieci. Uwagę przyciągają ręcznie malowane ściany z powodzeniem można wykorzystać lokal chcąc kontynuować tego typu działalność.

Cena najmu: 12zł/m2, dodatkowo media według zużycia (prąd, ogrzewanie, woda). Kaucja jednomiesięczna.

Lokal Idealny aby kontynuować działalność w postaci sali zabaw dla dzieci. Tunel aerodynamiczny, labirynt, "krzywy pokój" most zbudowany z luster i wiele innych atrakcji. przestrzeń można również przystosować jako np. żłobek dla dzieci.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Siedlce pow, Siedlce gm, Siedlce
 Cena:  7 059 PLN
 Powierzchnia:   588.3  m2
 Liczba pokoi:  12

Wioletta Wójcik

Agent nieruchomości
Rating: 5 ?