Maciej Górka


Maciej Górka

Kierownik biura

Z Metrohouse związany jestem od listopada 2014 pracując jako Doradca Klienta, natomiast od lutego 2017 zarządzam również biurem na Gdańskiej Starówce pełniąc funkcję Dyrektora. W swojej pracy cenię sobię głównie różnorodność związanych z nią czynności - każda transakcja to nowe wyzwania i oczekiwania klientów które trzeba spełnić. Specjalizuje się w obsłudze klienta inwestycyjnego oraz tzw. "trudnych transakcjach", a moją mocną stroną jest budowanie trwałych relacji z klientami. Uczestniczę od A do Z w całym procesie sprzedaży, kupna, wynajmu lub najmu nieruchomości. Działam na terenie całego Trójmiasta jednak najlepiej czuje się na rynku gdańskim. Na swoim koncie odnotować mogę również wiele transakcji z klientami obcojęzycznymi. Zapraszam do kontaktu i współpracy :)

Dane kontaktowe

+48 734 172 pokaż!

Opinie

 • Piotr15.03.2019
 • Nawiązując współpracę z firmą Metrohouse miałem szczęście trafić na wyjątkowego Człowieka, który od pierwszej chwili wzbudził moje ogromne zaufanie. Poczułem się klientem oczekiwanym, przed którym Pan Maciej Górka przedstawił bogaty wachlarz możliwości w sprawie sprzedaży mojego mieszkania. Jego działania w krótkim czasie zaowocowały konkretnymi ofertami. Przy każdym kontakcie telefonicznym, czy osobistym czułem ogromne zaangażowanie, które umacniało mnie w niełatwej decyzji sprzedaży mieszkania po 52 latach. Mogę śmiało stwierdzić, że Pan Maciej Górka posiada szczególny charyzmat w zdobywaniu zaufania klientów, co nie jest zjawiskiem zbyt częstym. Jest Osobą godną polecenia do współpracy we wskazanej Firmie. Życzę następnym klientom, aby mogli trafić na tak wyjątkową osobowość i wybitnego fachowca jakim jawi się Pan Maciej Górka. prof. dr hab. Piotr Kusiewicz (Akademia Muzyczna w Gdańsku, Akademia Sztuki w Szczecinie
 • Sylwia31.07.2019
 • Mr. Górka is an excellent real-estate agent. He took my deadline to sell my apartment very seriously and had potential buyers the next day after our first meeting and sold it in less than a month. He helped me negotiate with the buyer and respond right away to all my questions through text, phone call or email. It was also incredibly helpful that he speaks both English and Polish. As a Gdańsk native he is very knowledgeable about the Tri-City real-estate market, truly enjoys selling and very professional. Mr. Górka is a great partner to have when you are looking to sell something and will go above and beyond to assist you in the process.
  Thank You so much Sylwia, I was very pleased to help You in the difficult sales process. I am glad that my English skilles have proved useful. Greetings!
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Anna Renata09.08.2019
 • 'Over the years, we used Metrohouse as an agency to find tenants for our properties in Gdańsk. We were delighted and pleased to have met very professional staff , full of enthusiasm, and very helpful attitude. Mr Maciej Górka was very helpful, professional and prompt. Metrohouse responses to our enquiries were always prompt and accurate. Their professional services cover all our needs in finding suitable tenant, dealing with contract and finalising all the necessary paper works. Based on our positive experience in dealing with Metrohouse, we highly recommend this agency in all of it's business aspects.' M&A
  On behalf of the company thank You for Your kind words. I will be happy to help You again in the future :)
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Joanna30.09.2019
 • Ciekawe doswiadczenie z panem Maciejem. Na poczatku sierpnia zdecydowalismy sie z mezem o sprzedazy mieszkania. Spotkalam sie z panem Maciejem 22 Sierpnia i 20 wrzesnia podpisalam umowe przedwstepna sprzedazy. Nie moglam uwierzyc ze tak skutecznie mozna dzialac w biznesie mieszkaniowym. Mila niespodzianka. Teraz tylko kwestia dokumentow i niedlugo proces bedzie przeszloscia. Polecam uczciwie uslugi pana Macieja. Jest skuteczny , pozytywnie nakrecony i profesjonalny.
  Pani Joanno bardzo dziękuję za miłe słowa :) Sprawny proces sprzedaży nieruchomości jest możliwy również dzięki realnej wycenie nieruchomości i jej akceptacji przez sprzedającego, a także terminowości załatwiania dokumentów oraz spraw formalnych i tu duże ukłony w Pani stronę. Ciesze się, że udało nam się zmieścić w założonym terminie sprzedaży. Pozdrawiam!
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Krystyna22.02.2018
 • Bardzo pozytywnie oceniam działalność Agenta biura nieruchomości Metrohouse Pana Macieja Górki. Zlecona przeze mnie do sprzedaży nieruchomość, została przeprowadzona doskonale, z wielkim profesjonalizmem i zaangażowaniem. Agent skrupulatnie pilotował proces trwającej transakcji od poczatku do pozytywnego dla mnie zakończenia. Polecam Pana Macieja Górkę jako życzliwego i zaangażowanego profesjonalistę w obrocie nieruchomościami.
  Pani Krystyno, dziękuję za pozytywną ocenę mojej pracy. Niezmiernie cieszy mnie również, że polecają Państwo moje usługi swoim bliskim. Pozdrawiam! :)
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Agnieszka04.03.2019
 • Bardzo pozytywnie oceniam współpracę z Panem Maciejem. Jest On osobą bardzo dobrze zorganizowaną, kompetentną i przede wszystkim niesamowicie pomocną. Posiada ogromną wiedzę w przedmiocie rynku nieruchomości co mozna zauważyć już przy pierwszym kontakcie z Panem. Nasza współpraca przebiegła bardzo pomyślnie, owocnie i w miłej atmosferze.
  Dziękuję za pozytywną ocenę Pani Agnieszko :)
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Natalia01.04.2019
 • Pan Maciej pośredniczył w sprzedaży domu który kupiliśmy. Bardzo fachowa pomoc na każdej płaszczyźnie. Każde nurtujące nas pytanie zostało przez Pana Macieja wyjaśnione. Pan Maciej pomógł również w szybkiej realizacji Notariusza oraz doradził eksperta finansowego co bardzo pomogło w finalizacji zakupu. Polecamy!
  Pani Natalio bardzo dziękuję za opinię, mam nadzieję że dom będzie służył Państwu i nowemu członkowi rodziny przez długie lata :) Kompleksowa obsługa to nasza specjalność, polecam się na przyszłość! Pozdrawiam :)
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Piotr01.04.2019
 • Maciek pomógł mi znaleźć wymarzone mieszkanie z rynku pierwotnego, a przy moich wygórowanych wymaganiach nie było to łatwe zadanie. Bardzo dobry kontakt oraz szybkość z jaką działa powoduje, że nie pozostanie mi nic innego jak polecić jego usługi. Znakomita opieka oraz profesjonalizm na najwyższym poziomie.
  Dzięki za miłe słowa Piotrze, czuję się zaproszony na "parapetówkę" ;) Pozdrawiam!
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • KKN Gdańsk Sp. z.o.o19.02.2018
 • Pan Maciej wielokrotnie nie tylko pomógł w znaleść odpowiednia nieruchomość ale też odpowiednio doradził wykazujac wielki profesjonalizm i znajomość rynku. Na pewno bedzie jeszcze wiele wspólnych transakcji które Pan Maciej wspólnie z nami zralizuje sprzedaży jak i zakupu nieruchomości
  Bardzo dziękuję za miłe słowa, owocna współpraca z Państwa firmą to dla agenta czysta przyjemność. Biorąc pod uwagę rozmach z jakim działacie na rynku kolejne transakcje są tylko kwestią czasu :) Pozdrawiam!
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Jakub09.11.2017
 • Pan Maciej wykazał się w czasie naszej transakcji olbrzymim zaangażowaniem i zrozumieniem istoty problemu, który mieliśmy w trakcie transakcji. Jego świetny kontakt z obiema stronami sprawił, że kupno mieszkania przebiegło bez najmniejszych komplikacji. Serdecznie polecam Pana Macieja.
 • Maja04.03.2019
 • Pan Maciej jest godnym polecenia agentem nieruchomosci. Pomogl nam znalezc wymarzone mieszkanie w Gdansku. Caly proces od poszukiwan po podpisanie aktu notarialnego byl czysta przyjemnoscia. Pelen profesjonalizm, dyspozycyjnosc oraz usmiech na twarzy. Oby wiecej takich specialistow.
  Dziękuję za miłe słowa Pani Maju, obsługa klienta z poza Gdańska wiąże się z różnymi wyzwaniami jednak współpraca z Państwem była czystą przyjemnością :) Pozdrawiam!
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Przemysław02.10.2019
 • Cała obsługa klienta przebiegła profesjonalnie oraz szybko. Pan Maciej zadbał o każdy szczegół oraz służył zawsze pomocą, udzielał informacji i załatwiał wszystko za nas, nie było problemu z komunikacją. Jesteśmy bardzo zadowoleni i z czystym sumieniem polecam!
  Dziękuję za ocenę Panie Przemysławie. Polecam się na przyszłość :)
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Agnieszka06.06.2019
 • Podziękowania dla Pana Macieja Górki za pełen profesjonalizm, wysoce rozwiniętą wiedzę branżową, zaangażowanie, wspaniałą obsługę oraz sprawne przeprowadzenie transakcji najmu mieszkania. Dziękuję za współpracę Panie Macieju. Agnieszka S., Gdańsk
  Dziękuję za miłe słowa Pani Agnieszko, polecam się na przyszłość :)
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Adam08.04.2019
 • Pan Maciej wykazał się dużym doświadczeniem w branży. Samodzielnie realizował wszystkie etapy i zachowywał klasę nawet w sytuacjach gdy musiał powtarzać to samo po kilka razy niedoświadczonemu kupującemu. Polecam współpracę.
  Bardzo dziękuję za miłe słowa Panie Adamie. Doskonale rozumiem jak dużym wyzwaniem jest zakup pierwszego mieszkania, tym bardziej ciesze się, że udało nam się wspólnie przebrnąć przez cały proces zakończony sukcesem :) Pozdrawiam!
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Małgorzata Maria02.10.2019
 • Zależało mi bardzo na czasie , jeśli chodzi znalezienie wynajmującego i odbyło się to błyskawicznie .Pełen profesjonalizm w podejściu do klienta i całego procesu związanego z wynajmem niruchomości .Osoba godna polecenia
  Dziękuję Pani Małgorzato, pozdrawiam :)
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • HenrykBernard04.03.2019
 • Terminowość,dokładność,profesjonalizm oraz co najważniejsze skuteczność to cechy które zauważyłem przy mojej współpracy z Panem Maciejem Górką.Jeszcze raz dziękuję za sprawne załatwienie mojej sprawy.
  Dziękuję Panie Henryku, pomimo wielu wyzwań przy sprzedaży domu wspólnie osiągneliśmy sukces! Pozdrawiam :)
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • TOMASIK INVESTMENTS S.A04.03.2019
 • Wspópracuje od wielu lat i Pan Maciek niezmienie wykazuje profesjonalizm w tym co robi i bardzo mnie cieszy że jako jeden z nielicznych agentów nieruchomości jest w stanie pracować cały czas z pełnym zagażowaniem
  Dziękuję i do zobaczania u notariusza przy okazji kolejnej transakcji ;)
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Ewa07.03.2019
 • Jestem bardzo zadowolona z profesjonalnej usługi pana Macieja. Sprzedaż mieszkania przebiegła szybko i sprawnie. Z czystym sumieniem mogę polecić pana Macieja jako agenta nieruchomości. Ewa Literski
 • Mariusz Antoni05.03.2019
 • W pełni profesjonalny przedstawiciel ! Bardzo dobra komunikacja w każdej sprawie dotyczącej przedmiotu umowy. Ponadto mobilność i ponad przeciętna wytrwałość w dążeniu do celu. Godny polecenia.
  Dziękuję Panie Mariuszu, sprzedaż nietypowej nieruchomości wymaga dużej wytrwałości ale finalny sukces zawsze pokazuje że było warto :) Pozdrawiam!
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Agnieszka06.06.2019
 • Bardzo podobało mi się indywidualne podejście Pana Macieja do mojej sprawy oraz jego zaangażowanie. Sprawa została załatwiona dosłownie w dwa dni. Jestem bardzo zadowolona :)
  Dziękuję za docenienie mojej pracy :) Pozdrawiam!
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Michał04.10.2019
 • Polecam Pana Macieja, Nadzorował cały proces kupna mieszkania, służył pomocą i radą, załatwił notariusza w dobrej cenie. Jestem bardzo zadowolony z jego usług.
  Panie Michale cieszę się niezmiernie, że udało mi się pomóc w znalezieniu dla Pana mieszkania :) Pozdrawiam!
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Kit Tin 01.04.2019
 • Excellent service, very helpful in explaining me the process, pros&cons of the selected properties/places, helping me through the urzad process as well. Thank you!
  Thank you very much, the city hall is not scary for us :) Regards!
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • JacekPiotr08.03.2018
 • Pana Macieja oceniam b.dobrze,miły,otwarty,współpraca z nim jest przyjemna,rozumie potrzeby swoich klientów,działa szybko i skutecznie,serdecznie polecam????
  Panie Jacku bardzo dziękuję za pozytywną ocenę mojej pracy, polecam się na przyszłość :)
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Monika03.09.2019
 • Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Pana Macieja. Szybko i sprawnie sprzedaliśmy mieszkanie. Prawdziwy profesjonalista. Polecam każdemu.
  Dziękuję Pani Moniko, polecam się na przyszłość :)
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Stanisław20.03.2019
 • Świetny agent,cierpliwy, słucha uważnie klienta i nie wciska kitu Pozdrawiam Panie Macieju Stanisław
  Dziękuję za miłe słowa Panie Stanisławie :) Pozdrawiam i mam nadzieję do zobaczenia :)
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Marcin10.06.2019
 • Profesjonalna obsluga, niezwykla cierpliwosc oraz zaangazowanie i dostepnosc przez 24 godziny na dobe!
  Dziękuję Panie Marcinie, praca doradcy ds. nieruchomości wymaga niekiedy poświęceń :) Pozdrawiam!
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Magdalena15.08.2018
 • Sympatyczny makler, który z sympatia i fachowością podchodzi do klienta. Bez problemowy kontakt.
  Dziękuję Pani Magdaleno :)
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Tyszkiewicz Sp. z o.o.05.07.2019
 • Miły i zaangażowany specjalista. Możemy szczerze polecić współpracę z Panem Maciejem.
  Współpraca z Państwa firmą to czysta przyjemność :) Pozdrawiam!
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Wojciech03.07.2019
 • W ciągu tygodnia od zawarcia umowy pośrednictwa udało się sfinalizować umowę najmu.
  Sprawne działanie to moja specjalność, dziękuję za ocenę. Pozdrawiam :)
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Sasza06.10.2019
 • Bardzo profesjonalne podejście do klienta, dobra komunikacja z agentem.
  Dziękuję za ocenę, pozdrawiam :)
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • P.H.U. "ADOR" ZACIERA S.J.21.03.2019
 • Świetny fachowiec wie co robi polecam każdemu profesjonalista
  Dziękuje Panie Tomaszu, współpraca z takim klientem to czysta przyjemność :) Pozdrawiam!
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Katarzyna26.06.2019
 • Bardzo profesjonalny Agent, super współpraca
  Dziękuje Pani Katarzyno, polecam się na przyszłość!
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Elżbieta09.04.2019
 • profesonalny kompetentny i troche niecierpliwy
  Dziękuje za opinię Pani Elżbieto. Cierpliwość nie zawsze idzie w parze z szybkim działaniem, aczkolwiek jest cnotą nad którą jak widać muszę jeszcze popracować :) Pozdrawiam!
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Agnieszka12.05.2018
 • Miło i fachowo. Polecam Pana Macieja.
 • Piotr10.06.2019
 • Profesjonalna i rzeczowa obsługa.
  Dziękuję za opinię Panie Piotrze :) Pozdrawiam!
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Anna Maria01.03.2018
 • Profesjonalny i pomocny, polecam!!
  Dziękuje i pozdrawiam :)
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Maciej20.03.2019
 • Bardzo dobra współpraca.Polecam.
  Dzięki Panie Macieju! Do zobaczenia przy okazji kolejnych transakcji :)
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Robert11.10.2019
 • Dziękuję za ocenę :)
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Rover Maritime SL16.08.2019
 • Halina20.03.2019
 • Invest Komfort Spółka Akcyjna S.K.A.13.04.2018
 • Magdalena14.11.2017
 • Olga22.09.2017
 • Ewa30.09.2017
 • Agent konkretny , kompetentny , doświadczony, zapracowany co wynika z charakteru wykonywanego zajęcia , do tej pory jestem zadowolona

Moje oferty (94)

Tu posiadam najwięcej ofert
Takie nieruchomości znajdziesz w mojej ofercie
Moje oferty sprzedaży vs. oferty wynajmu
Moje oferty wg. ceny całkowitej (tysiące zł)
T
y
l
k
o

u

n
a
s
Działka na sprzedaż, Gdański, Pruszcz Gdański gm, Łęgowo
1 677 000 PLN

Działka inwestycyjna pod zabudowę jednorodzinną w Łęgowie koło Pruszcza Gdańskiego.

Jedna z ostatnich wolnych działek na osiedlu domów jednorodzinnych. Na posesji prąd i woda, gaz...
Więcej

T
y
l
k
o

u

n
a
s
Dom na sprzedaż, Pruszcz Gdański
 • 234.1m2
 • Normalny
 • Cegła
 • Liczba pokoi: 6
 • Parter
 • Na gaz ziemny
Przejdź do nieruchomości
989 000 PLN

Dom z duża działką na Os. Wschód w ścisłym centrum Pruszcza Gdańskiego

Nieruchomość zlokalizowana na Osiedlu Wschód niecały kilometr od ścisłego centrum Pruszcza Gdańskiego. W...
Więcej

T
y
l
k
o

u

n
a
s
%
Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, <b>Śródmieście</b>, Sukiennicza
 • 68.7m2
 • Normalny
 • Cegła przedwojenna
 • Liczba pokoi: 3
 • 3 piętro
 • Elektryczne
Przejdź do nieruchomości
539 000 PLN
559 000 PLN

Przestronne mieszkanie w centrum Gdańska, 200 metrów od Motławy oraz Muzeum II Wojny Światowej

Trzypokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 68,7 m2 przy ulicy Sukienniczej...
Więcej

T
y
l
k
o

u

n
a
s
Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, <b>Śródmieście</b>, Dziewanowskiego
 • 88.1m2
 • Wysoki standard
 • Cegła przedwojenna
 • Liczba pokoi: 3
 • 3 piętro
 • Na gaz ziemny
Przejdź do nieruchomości
850 000 PLN

Idealny apartament w sercu Śródmieścia, do zamieszkania dla rodziny lub pod inwestycję.

Piękne, jasne, przestronne (ponad 88m2), wysokie mieszkanie w kamienicy. Umeblowane, świeżo po...
Więcej

T
y
l
k
o

u

n
a
s
%
Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, <b>Osowa</b>, Międzygwiezdna
 • 91.8m2
 • Normalny
 • Ytong
 • Liczba pokoi: 4
 • 3 piętro
 • Na gaz ziemny
Przejdź do nieruchomości
579 000 PLN
599 000 PLN

Przestronne mieszkanie idealne dla rodzinny z dziećmi, dwa miejsca w hali garażowej, Gdańsk Osowa

Osiedle ogrodzone i monitorowane, na jego terenie plan zabaw dla najmłodszych. Blok z...
Więcej

T
y
l
k
o

u

n
a
s
N
Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, <b>Śródmieście</b>, Wałowa
 • 44.6m2
 • Wysoki standard
 • Mieszana
 • Liczba pokoi: 2
 • 1 piętro
 • Miejskie
Przejdź do nieruchomości
659 000 PLN

"Pracujący" apartament w wysokim standardzie z unikatowym tarasem oraz miejscem w hali garażowej

Apartamentowiec z 2018r. zlokalizowany jest pomiędzy Starym Miastem a Stocznią Gdańską,...
Więcej

T
y
l
k
o

u

n
a
s
Mieszkanie na wynajem, Gdańsk, <b>Wrzeszcz</b>, Traugutta
 • 30.6m2
 • Normalny
 • Cegła przedwojenna
 • Liczba pokoi: 1
 • Parter
 • Na gaz ziemny
Przejdź do nieruchomości
1 500 PLN

W pełni wyposażona, doskonale skomunikowana, przestronna kawalerka na gdańskim Wrzeszczu

Nieruchomość bardzo dobrze skomunikowana, przystanek tramwajowy i autobusowy w odległości 250...
Więcej

T
y
l
k
o

u

n
a
s
Mieszkanie na wynajem, Gdańsk, <b>Oliwa</b>, Opacka
 • 67.3m2
 • Wysoki standard
 • Szkieletowa
 • Liczba pokoi: 3
 • 4 piętro
 • Miejskie
Przejdź do nieruchomości
3 500 PLN

W pełni wyposażone 3 pokoje z balkonem i miejscem w hali garażowej w cenie - Gdańsk Harmonia Oliwska

Apartament o powierzchni 67,32 m2 zlokalizowany w nowej inwestycji Harmonia Oliwska na...
Więcej

T
y
l
k
o

u

n
a
s
Mieszkanie na wynajem, Gdańsk, <b>Starówka</b>, Ogarna
 • 19.0m2
 • Normalny
 • Cegła
 • Liczba pokoi: 1
 • 1 piętro
 • Miejskie
Przejdź do nieruchomości
1 600 PLN

W pełni wyposażona kawalerka na Starym Mieście w Gdańsku

Mieszkanie zlokalizowane na ulicy Ogarnej w okolicy Teatru Szekspirowskiego. Jest to najspokojniejsza ulica na Starym Mieście,...
Więcej

T
y
l
k
o

u

n
a
s
Działka na wynajem, Wejherowski, Reda gm, Reda
1 025 PLN

Doskonała działka inwestycyjna przy głównej drodze krajowej nr 6

Tylko u Nas do wynajęcia doskonała działka inwestycyjna w Redzie przy samej drodze krajowej nr 6. Powierzchnia 1270 m2,...
Więcej

 • 1
 • 2
 • 3
 • ..
 • 10

Maciej Górka

Kierownik biura