Rynek dla wizjonerów/Startujemy w Rzeszowie

PRNews_11_05_13Dziś na portalu prnews.pl Mariusz Kania, prezes Metrohouse, jako gość dnia, opublikował tekst o znamiennym tytule: „Pośrednicy nieruchomości: rynek dla wizjonerów”. Oto fragment:

"Na dwa miesiące przed deregulacją zawodu pośrednika w obrocie nieruchomościami branża zadaje sobie coraz więcej pytań na temat przyszłości tej profesji. Jedno jest pewne. Dziś pośrednicy nieruchomości nie potrafią wykorzystać swojego potencjału. Potwierdzają to statystyki. Tylko co piąta transakcja sprzedaży nieruchomości dokonywana w największych polskich miastach przechodzi przez agencję nieruchomości. Poza największymi ośrodkami jest jeszcze gorzej."


Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z całym artykułem na prnews.pl

****

Jeszcze tylko informacja o nowym oddziale. Cieszymy się, że dołączył do nas Rzeszów. Zespół będzie stacjonował w świetnie zlokalizowanym biurze przy ul. Mickiewicza 12. Witamy w Metrohouse!!!


Masz pytania? Skontaktuj się z nami lub odwiedź najbliższe biuro Metrohouse.

+48 22 626 pokaż!

Wypełnij poniższy formularz:

Czy ten wpis okazał się przydatny? Udostępnij znajomym


Wyślij wiadomość mailem

Czy ten wpis okazał się przydatny?
Wyślij znajomym!


Wyślij wiadomość mailem

Nasi klienci powiedzieli

,,Jeszcze raz bardzo dziękuję za doskonałą i profesjonalną obsługę. Praca Pana Grzędzińskiego i całej jego ekipy jest na najwyższym poziomie i godna polecenia dla innym klientom, których z całego serca życzę."

— Krystyna W., Kanada