Rodzina franczyzowa Metrohouse

OLYMPUS DIGITAL CAMERAW zeszłym tygodniu odbył się doroczny zjazd Partnerów Franczyzowych Metrohouse. O skali rozwoju sieci niech świadczy fakt, że aby zorganizować takie spotkanie jeszcze do niedawna wystarczały nasze zasoby centrali na Świętokrzyskiej. Teraz już nie. Należało w tym celu wynająć dużą salę w centrum konferencyjnym. Na spotkaniu pojawiło się ponad 50 przedstawicieli franczyzobiorców Metrohouse – zarówno tych, którzy są z nami od lat i tych, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w Metrohouse. Podczas spotkania podsumowaliśmy funkcjonowanie sieci franczyzowej w 2013 r., który był pod wieloma względami rekordowy.

Do sieci biur dołączyły nowe oddziały zlokalizowane w Warszawie, Wołominie, Kołobrzegu, Jeleniej Górze, Częstochowie, Koszalinie, Ostrowie Wielkopolskim, Piasecznie, Gliwicach, Lesznie, Rzeszowie, Katowicach, Grodzisku Mazowieckim, Białymstoku, Poznaniu, Pabianicach oraz w Kłodzku. Obecnie na sieć składa się ponad 70 zespołów sprzedażowych, z czego prawie 50 jest zarządzanych przez franczyzobiorców. Szczególnie cieszą sukcesy franczyzantów w mniejszych ośrodkach, którzy doskonale radzą sobie na lokalnych rynkach m.in. Iławy, Koszalina, czy Legnicy.
 

Postawiliśmy sobie za cel, aby w każdym z miast powiatowych znalazł się jeden oddział Metrohouse, dlatego plany na przyszły rok mamy ambitne: uruchomienie kolejnych 50-ciu placówek. Podobnie przez kolejnych kilka lat. Aby zwiększyć efektywność obsługi naszych partnerów franczyzowych zwiększyliśmy znacznie zatrudnienie w Dziale Franczyz, dzieląc go na dwie sekcje (Dział Sprzedaży i Dział Zarządzania Siecią). Dzięki temu nasi managerowie będą mieć jeszcze więcej czasu dla każdego z naszych partnerów franczyzowych.
 

Z roku na rok istotnie zwiększamy nasz udział w rynku. Za współpracą z nami przemawiają twarde liczby. W porównaniu do 2012 r. nasi franczyzobiorcy przeprowadzili w tym roku o 58 proc. więcej transakcji  (Mariusz Kania, Prezes Zarządu Metrohouse)


Jesteś zainteresowany otwarciem franczyzy? Wejdź na franczyza.metrohouse.pl

Na zdjęciu - biuro Metrohouse w Grudziądzu - wybrane najładniejszym biurem franczyzowym Metrohouse.


Masz pytania? Skontaktuj się z nami lub odwiedź najbliższe biuro Metrohouse.

+48 22 626 pokaż!

Wypełnij poniższy formularz:

Czy ten wpis okazał się przydatny? Udostępnij znajomym


Wyślij wiadomość mailem

Czy ten wpis okazał się przydatny?
Wyślij znajomym!


Wyślij wiadomość mailem

Nasi klienci powiedzieli

,,Chciałbym jeszcze raz wyrazić swoją wdzięczność Pani Izabeli Janik za bardzo profesjonalne podejście, zadbanie o wszystkie, nawet najdrobniejsze szczegóły. Wysoki profesjonalizm nie tylko przyczynił się do szybkiego i jak najbardziej skutecznego przebiegu podpisania umowy, lecz od początku wywołał we mnie wielkie zaufanie, co jest moim zdaniem szczególnie ważne w takiej sytuacji."

— Damian T., Gdynia