Każdemu według potrzeb

tapeta_2014Składanie noworocznych życzeń uczestnikom rynku nieruchomości wymaga pewnej dyplomacji i taktu. Każdy z nich reprezentuje różne, sprzeczne ze sobą interesy. Nie zrażamy się tym trudnym z pozoru zadaniem i składamy życzenia każdemu według potrzeb:
 

Kupujący
 

Wszystkim kupującym mieszkania życzymy, aby za szerokim wyborem ofert stały możliwości negocjowania cen. Pamiętajcie, że w każdych warunkach rynkowych można przepłacić. Dlatego życzymy też, aby cena zakupu zawsze była bliska cenie rynkowej. Wszystkim życzymy znalezienia prawdziwych okazji, choć wiemy, że nie jest to takie proste. Jeśli zaś chcecie znaleźć mieszkanie z dopłatą w ramach Mieszkania dla Młodych życzymy, abyście mieli wybór lokali nie tylko na dalekich obrzeżach miast. Może to życzenie najtrudniej będzie spełnić, ale mimo to będziemy Was wspierać w poszukiwaniach.
 

Sprzedający
 

Jeśli właśnie sprzedajesz swoją nieruchomość, pozostaje nam życzyć, aby proces ten trwał jak najkrócej, a uzyskana cena była jak najbardziej satysfakcjonująca. Życzymy cierpliwości, elastycznego podejścia do ofert składanych przez klientów. Życzymy też obiektywnego podejścia do wyceny rynkowej sprzedawanej nieruchomości. Jeśli naprawdę zależy Ci na dobrej sprzedaży wystaw rynkową cenę. W ten sposób wzbudzisz zainteresowanie ofertą i szybciej pozyskasz klienta.
 

Kredytobiorcy
 

Jako, że większość zakupów na rynku nieruchomości jest w różnym stopniu wspartych kredytem, życzymy aby były one jak najtańsze i dostępne dla jak najszerszej grupy osób zainteresowanych zakupem. Jeśli już spłacasz kredyt w EUR lub CHF życzymy sprzyjających kursów!
 

Deweloperzy
 

Deweloperom życzymy odpowiednio szybkiego tempa sprzedaży, właściwie zaplanowanych inwestycji, które spotkają się z dużym zainteresowaniem klientów, a także jak najmniejszej liczy barier inwestycyjnych i mniej niż zwykle problemów z pozyskiwaniem finansowania. Każdemu zaś płynności!
 

Natomiast sobie życzymy, abyśmy każdego dnia pomagali z sukcesem realizować plany nieruchomościowe naszych Klientów.


Masz pytania? Skontaktuj się z nami lub odwiedź najbliższe biuro Metrohouse.

+48 22 626 pokaż!

Wypełnij poniższy formularz:

Czy ten wpis okazał się przydatny? Udostępnij znajomym


Wyślij wiadomość mailem

Czy ten wpis okazał się przydatny?
Wyślij znajomym!


Wyślij wiadomość mailem

Nasi klienci powiedzieli

„Serdeczne podziękowania dla Pana Pawła Filipińskiego za perfekcyjną obsługę pośredniczenia w sprzedaży mojego mieszkania w Tomaszowie Mazowieckim. Profesjonalne podejście do rozmowy na poziomie, wyczuwalne zaangażowanie - wszystko to sprawiło, że czułam całym sercem, że w dobre ręce trafiła moja oferta sprzedaży. Wszystkiego dobrego i samych sukcesów życzy zadowolona klientka"

— Ewa W., Tomaszów Mazowieck