Kawalerka w cenie garażu

Mieszkanie w cenie garażuDeweloperzy, a czasem i agencje nieruchomości przyciągają reklamami sugerującymi posiadanie w ofercie mieszkań za kilkadziesiąt tysięcy złotych. U nas takie transakcje jeśli nawet zdarzają się to wyłącznie w niewielkich miastach. Wyjątki jednak potwierdzają regułę…
 

Ostatnio pośredniczyliśmy w sprzedaży mieszkania za 37,9 tys. zł. Tak, tak, to nie pomyłka! Mieszkanie to znajduje się w Łodzi, w dzielnicy Górna, w kamienicy z 1930 r. Ma 15,5 m kw. i wszystko czego potrzeba do życia. Kuchnia znajduje się w przedpokoju, łazienka też jest (i to całe 3 m kw.!). W salonie o powierzchni 9 m kw. z łatwością zmieści się szafka i łóżko. Co ciekawe kamienica jest po remoncie klatki schodowej i instalacji, a docelowo planowane jest przyłączenie do miejskiego ogrzewania.

W Warszawie za taką kwotę uda się kupić jedynie garaż. Zapraszamy zatem do Łodzi!

Obejrzyj oferty z Łodzi w Metrohouse.


Masz pytania? Skontaktuj się z nami lub odwiedź najbliższe biuro Metrohouse.

+48 22 626 pokaż!

Wypełnij poniższy formularz:

Czy ten wpis okazał się przydatny? Udostępnij znajomym


Wyślij wiadomość mailem

Czy ten wpis okazał się przydatny?
Wyślij znajomym!


Wyślij wiadomość mailem

Nasi klienci powiedzieli

,,Pragnę podkreślić wysoką jakość usługi z jaką się spotkałam. Na szczególne wyróżnienie zasługuje oferta, jaką przygotował dla mnie Pan Jarosław Machoń. Pracownik nie ograniczył się tylko do zaprezentowania ofert sprzedaży mieszkań, ale przedstawił również opis linii komunikacyjnych z poszczególnych miejsc, czas przejazdu i czas dojścia pieszo do przystanku."

— Marzanna P., Gdańsk