Inwestowanie w nieruchomości dla każdego

Dziś na naszym blogu publikujemy gościnny wpis MZURI CFI. Być może proponowane przez nich rozwiązania zainteresują osoby, które chciałyby zacząć inwestować na rynku nieruchomości, ale zakup mieszkania pod wynajem jest jeszcze poza ich zasięgiem finansowym.

logo mzuri cfiMzuri Crowd Fund Investing (Mzuri CFI) to pomysł Sławka Muturi, uznanego eksperta z dziedziny inwestowania w nieruchomości, założyciela Grupy Mzuri. Osobistą misją Sławka jest wsparcie jak największej liczby Polek i Polaków w osiągnięciu wolności finansowej. Inicjatywa Mzuri CFI jest jedną z form realizacji owej misji - umożliwia grupowe inwestowanie w mieszkania na wynajem.

Mzuri CFI udostępnia rynek nieruchomości dla inwestorów, którzy, ze względu na wysokie kapitałowe bariery wejścia, omijali z daleka ten sposób inwestowania. Wystarczy, że inwestor dysponuje gotówką w wysokości od 10.000 zł, by zacząć czerpać korzyści generowane przez zakup mieszkań na wynajem.

Mzuri CFI zbiera kapitał od inwestorów i przeznacza go na zakup mieszkań i ich remont. Następnie mieszkania są wynajmowane, co generuje stały przychód w postaci czynszu najmu. Inwestorowi należy się udział w zysku w kwocie proporcjonalnej do wpłaconego przezeń kapitału. Oprócz zakupu mieszkań na wynajem Mzuri CFI kupuje również całe kamienice, które remontuje a następnie sprzedaje mieszkania z przeznaczeniem na wynajem.

Grupowe inwestowanie w mieszkania na wynajem niesie ze sobą szereg korzyści, które sprawią, że może być atrakcyjną alternatywą dla zakupu mieszkań do własnego majątku.

 


2015-09-29_1646

 

Aktualnie uruchomione są dwa wehikuły inwestycyjne, do których trwa nabór inwestorów:

 

- Mzuri CFI 2 - spółka nabędzie portfel mieszkań na wynajem i będzie regularnie wypłacać udziałowcom zysk z najmu. Zwrot szacowany jest na poziomie ok. 6-7% rocznie. UWAGA! PIERWSZA TURA NABORU KOŃCZY SIĘ 30 WRZEŚNIA 2015. PO TYM TERMINIE CENA ZA UDZIAŁY WZROŚNIE! SPECJALNIE DLA CZYTELNIKÓW TEGO BLOGA PRZEDŁUŻAMY OKRES NABORU DO DNIA 15 PAŹDZIERNIKA 2015!

 

- Mzuri CFI Alfa – spółka nabędzie portfel mieszkań na wynajem oraz będzie kupować pojedyncze mieszkania i całe kamienice w celu ich wyremontowania i sprzedania po podniesieniu ich wartości. Przez 5 lat całość zysku będzie re-inwestowana, co pozwoli na uzyskanie ok. 50% wzrostu majątku. Po tym okresie Spółka rozpocznie regularne wypłaty zysku z najmu, co przełoży się na ok.10% roczny zwrot dla inwestorów. SPÓŁKA ZBIERA KAPITAŁ TYLKO DO 15 LISTOPADA 2015.

 

Jeżeli chcieliby Państwo otrzymać komplet informacji na temat Mzuri CFI, wystarczy wysłać email z treścią „Mzuri CFI” na adres biuro@mzuricfi.pl.


Masz pytania? Skontaktuj się z nami lub odwiedź najbliższe biuro Metrohouse.

+48 22 626 pokaż!

Wypełnij poniższy formularz:

Czy ten wpis okazał się przydatny? Udostępnij znajomym


Wyślij wiadomość mailem

Czy ten wpis okazał się przydatny?
Wyślij znajomym!


Wyślij wiadomość mailem

Nasi klienci powiedzieli

,,Chciałabym złożyć wyrazy wielkiego uznania i podziękowania za możliwość współpracy z Panią Kamilą oraz Panią Kasią, dzięki którym nasza firma ma wspaniałe biuro. Współpraca z Panią Kamilą i Panią Kasią była czystą przyjemnością. Uśmiech na twarzy, pogoda ducha, kompetencje połączone ze świetną organizacją pracy, płynnym kontaktem między stronami jak i obiegiem informacji."

— Karolina Z., Warszawa