Idzie jesienne ożywienie?

zolwDla większości z nas wakacje już się skończyły. My jednak trzymamy się opinii, że powinny trwać jeszcze dłużej. I nie chodzi tu o kontynuację czasu beztroskiego wypoczynku, ale o ruch transakcyjny, którego byliśmy świadkami w dwóch ostatnich miesiącach. W porównaniu do maja i czerwca liczba transakcji w wakacyjne miesiące zwiększyła się o 20 proc.

Może wielu sceptycznie nastawionym do rynku obserwatorom trudno w to uwierzyć, ale zwiększa się liczba klientów poszukujących mieszkań do zakupu. Wiele oddziałów Metrohouse już dziś musi pracować jak w ukropie, aby obsłużyć klientów zgłaszających zapotrzebowanie na mieszkania. Nie mamy nic przeciwko, by ten wir pracy trwał jak najdłużej.

Czy to już oznaki ożywienia? Na pewno intensywnej pracy naszych agentów.  Nie będziemy na razie wieszczyć początku zażegnania długiego okresu wyczekiwania na jakieś symptomy poprawy sytuacji na rynku nieruchomości. Choć być może już wkrótce ogłosimy to z wielką przyjemnością.

Tymczasem w oczekiwaniu na słoneczne dni dla rynku nieruchomości zapraszamy do zapoznania się z opublikowanym dziś raportem Polski Rynek Nieruchomości – wrzesień 2013.

Raport Szybko pl, Metrohouse i Expandera wrzesień 2013 from Metrohouse


Masz pytania? Skontaktuj się z nami lub odwiedź najbliższe biuro Metrohouse.

+48 22 626 pokaż!

Wypełnij poniższy formularz:

Czy ten wpis okazał się przydatny? Udostępnij znajomym


Wyślij wiadomość mailem

Czy ten wpis okazał się przydatny?
Wyślij znajomym!


Wyślij wiadomość mailem

Nasi klienci powiedzieli

,,Chcielibyśmy podziękować za pośrednictwo w kupnie mieszkania. Od pierwszego kontaktu współpraca z firmą układała się bez zarzutu. Szczególnie dziękujemy niezwykle sympatycznemu Panu Marcinowi Mrozowi za jego aktywność i gotowość do współpracy, świetne rozeznanie w ofercie oraz znakomitą umiejętność nawiązywania i podtrzymywania kontaktu z klientem."

— Dorota i Andrzej K., Lublin