Franczyza w Metrohouse na nowej stronie www

Czasami nadchodzą takie chwile, że trzeba naprawdę krytycznie podejść do wyglądu i funkcjonalności witryn internetowych zarządzanych przez firmę. Na pierwszy ogień poszła strona Franczyza w Metrohouse. Po dłuższym zastanowieniu się postanowiliśmy, że odświeżenie niewiele tu zmieni. Postanowiliśmy przygotować ją od początku.

Tak więc pod adresem franczyza.metrohouse.pl można znaleźć całkowicie nową odsłonę strony adresowanej do przedsiębiorców potencjalnie zainteresowanych prowadzeniem biznesu pod szyldem Metrohouse. W przystępny sposób mogą oni zapoznać się z oczekiwaniami wobec nowych kandydatów na franczyzobiorców, poznać odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania (koszty prowadzenia działalności, nasze oczekiwania, itp.), a także sprawdzić jak wygląda proces podpisania umowy franczyzowej – od pierwszego spotkania do wdrożenia do sieci. Tu wykorzystaliśmy talent plastyczny naszej koleżanki z Działu Franczyz – Doroty Wołodkiewcz, która narysowała nam sympatyczne ludziki ilustrujące całą opowieść. W ten sposób proces wydaje się znacznie bardziej interesujący :)
 

Ponadto zainteresowani franczyzą w Metrohouse mogą poznać bliżej firmę. Aby nie powielać tych samych informacji, które można znaleźć na stronie głównej poprosiliśmy o wypowiedzi kilka osób z centrali Metrohouse. Wypowiadają się też sami franczyzobiorcy, a wkrótce dołączymy kolejne opinie. Podobnie jak na poprzedniej stronie przygotowaliśmy też szereg informacji dla osób, które wcześniej nie były związane z branżą nieruchomości. Nie zabrakło również aktualnych informacji o nowych oddziałach franczyzowych.
 

,,Zależało nam na przygotowaniu witryny z informacjami, które ułatwią pierwsze spotkania kandydatów na franczyzobiorców z przedstawicielami Metrohouse. Znacznie łatwiej prowadzi się rozmowy z partnerami, którzy posiadają wiedzę o możliwościach współpracy z naszą firmą, znają nasz model działania i wiedzą, czego można oczekiwać od spółki." Piotr Jarosz, dyrektor ds. rozwoju sieci franczyzowej w Metrohouse."
 

Obecnie w sieci Metrohouse działa ponad 70 franczyzobiorców, a spółka ma podpisane umowy franczyzowe łącznie na 92 lokalizacje. Część z nich przygotowuje się do uruchomienia w najbliższych miesiącach.

Zapraszamy na franczyza.metrohouse.pl


Masz pytania? Skontaktuj się z nami lub odwiedź najbliższe biuro Metrohouse.

+48 22 626 pokaż!

Wypełnij poniższy formularz:

Czy ten wpis okazał się przydatny? Udostępnij znajomym


Wyślij wiadomość mailem

Czy ten wpis okazał się przydatny?
Wyślij znajomym!


Wyślij wiadomość mailem

Nasi klienci powiedzieli

,,Pan Maciej Kończak stanął na wysokości zadania wykazując się najwyższą kulturą w podejściu do klienta, ogromnym doświadczeniem i dużą wiedzą merytoryczną. Pan Maciej jest osobą bardzo cierpliwą i sumienną, która wnikliwie wsłuchuje się w potrzeby i oczekiwania klienta. Jednocześnie bardzo twórczo podchodzi do tematu, dzięki czemu w krótkim czasie pomógł nam znaleźć idealne mieszkanie."

— Michał C., Warszawa